درباره ما

مزون ویونا با مدیریت خانم پویان از سال 1393 شروع به فعالیت کرده است. یکی از آرزوهای هر دختری می‌تونه پوشیدن لباس عروس باشه. ما در مزون ویونا با ارائه جدیدترین و بهترین مدل‌های لباس عروس و مجلسی سعی کردیم که بخش کوچکی تو تحقق رویای شما به واقعیت باشیم. ما در مزون ویونا همیشه مشتری مداری و احترام به آن‌ها رو سرلوحه خودمون قرار دادیم به همین دلیل سعی شده یک محیط سرشار از آرامش را برای مشتریان عزیز فراهم نماییم.

هم‌قدم(آنتراژ) خدمتی ویژه از مزون ویوناست که همه‌ی نگرانی‌های شما رو درباره روز مراسم و لباس عروس برطرف می‌کنه، در اینجا یک نفر همراه عروس حضور دارد تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای لباس عروس، بتواند با استفاده از وسایلی که همراه داره، اونو بر طرف کنه.

ما تو مزون ویونا با ارائه خدمات ریچک به فکر این بودیم که لباس شما همیشه تو بهترین وضعیت و حالت خودش باشه یا اگر یه وقت اتفاقی براش افتاد فوری بتونیم اونو در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنیم. خیلی مواقع هنگام عکس برداری تو آتلیه و باغ لباس عروس ممکنه کثیف بشه یا ژپون اون دچار مشکل بشه، ما تو این خدمت فقط تو کمتر از ده دقیقه لباس عروس رو به بهترین شکل مرتبش میکنیم تا اون بتونه با خیال راحت و بهترین شکل به تالار و مراسم بره.

همیشه یکی از مهمترین دغدغه‌ها برای لباس اینه که آیا این لباس بهم میاد؟ پس کدومو انتخاب کنم؟ یا اینکه شاید پیش خودمون فکر کنیم که اون لباس خیلی قشنگ باشه، درصورتی که ممکنه به ما نیاد. ما تو قسمت مشاوره ویونا به شما این کمک رو می‌کنیم که باتوجه به فرم بدن، رنگ پوست، قد، و حتی قد آقای داماد و موارد دیگه بهترین انتخاب رو داشته باشید. اینطوری مطمئن باشید رویایی ترین شکل ممکن خودتون رو تجربه می‌کنید.